O Nas

Tytuł zastępczy

Adam Bielecki


Adam Bielecki Klub Wysokogórski Kraków. Taternik, alpinista, himalaista i podróżnik. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Wspina się w górach od 15 roku życia. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach.

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Rafał Fronia


Rafał Fronia - Sudecki Klub Wysokogórski. Uczestnik wielu wypraw w góry najwyższe w tym zimowej wyprawy PZA PHZ na Broad Peak 2010/2011, oraz innych m.in. na Nanga Parbat, Dhaulagiri, Pik Lenina i Baruntse. Wszedł na Gasherbrum II

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Jarosław Gawrysiak


Jarosław Gawrysiak - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny. Członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu (wspinaczka wysokogórska), uczestnik wypraw na Nanga Parbat, zimowej na Broad Peak, letniej na Manaslu, Broad Peak Middle, Gasherbrum I i II oraz Mt. Everest i Lhotse. Wspinacz, paralotniarz, motocyklista... Mazur tymczasowo (od 25 lat) zamieszkały w Warszawie.

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Paweł Michalski


Alpinista i himalaista, zdobywca czterech ośmiotysięczników. Członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu (wspinaczka wysokogórska), a także Łódzkiego Klubu Wysokogórskiego.

Czytaj więcej
Tytuł zastępczy

Piotr Tomala


Piotr Tomala - Klub Wysokogórski Lublin. Alpinista i himalaista, zdobywca dwóch ośmiotysięczników. Członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu.

Czytaj więcej